Požiarny útok muži nad 35 rokov Štafeta muži Požiarny útok muži
Tu sme sa umiestnili na 7.mieste časom 17,55s.

Stránky

 V úvode môjho príspevku mi dovoľte, vážení čitatelia, aby som sa Vám predstavil. Som predsedom...
Dňa 16. februára 2013 sa v školskej jedálni ZŠ v Soblahove uskutočnila Výročná členská schôdza...
Dňa 30.9.2012 sa uskutočnilo taktické cvičenie v katastri obce Mníchova Lehota zo zameraním získať...
Dňa 3.3.2012 nás navštívil minister vnútra SR JUDr. Daniel Lipšic, prezident Hasičského a ...
Dňa 23.12.2011 bol okolo 13:30 na linku tiesňového volania ohlásený výbuch rodinného domu v...

Stránky

Veľké Chlievany 3.9.2016

PLAMEŇ 2016
DHZ ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas Umiestnenie
Dievčatá 5-členné družstvá
Dvorec 15,96 15,75 15,96 1.
Veľké Uherce "B" 17,24 17,06 17,24 2.
Bojničky 16,98 17,55 17,55 3.
Libichava 17,16 17,57 17,57 4.
Dvorníky 18,57 17,86 18,57 5.
Uhrovec 19,83 17,34 19,83 6.
Zlatníky 25,16 23,79 25,16 7.
Veľké Uherce "A" * * * 8.
Dievčatá 8-členné družstvá
Veľké Uherce 17,29 17,20 17,29 1.
Dvorníky 18,46 17,87 18,46 2.
Zlatníky 20,29 18,75 20,29 3.
Uhrovec 20,66 20,27 20,66 4.
Libichava 22,48 20,32 22,48 5.
Chlapci 5-členné družstvá
Šišov 12,90 11,94 12,90 1.
Soblahov 13,40 12,13 13,40 2.
Zlatníky 13,72 13,79 13,79 3.
Žitná Radiša 15,92 15,94 15,94 4.
Veľké Chlievany 14,43 17,29 17,29 5.
Veľké Uherce 21,03 16,45 21,03 6.
Dvorec 33,77 17,10 33,77 7.
Chlapci 8-členné družstvá
Šišov 14,24 15,07 15,07 1.
Žitná Radiša 15,95 16,99 16,99 2.
Soblahov 18,72 18,01 18,72 3.
Bojničky 18,51 19,31 19,31 4.
Zlatníky 20,11 20,23 20,23 5.
Veľké Uherce 20,32 20,20 20,32 6.

 

DHZ Muži/Ženy Kategória Ľ. prúd P. prúd Výsledný čas Umiestnenie
Zlatníky 17,44 17,22 17,44 1.
Podlužany Š 14,41 14,33 14,41 1.
Poruba Š 14,11 14,62 14,62 2.
Rybany Ž Š 17,34 17,50 17,50 1.
Topoľčianky Ž Š 18,58 18,20 18,58 2.
Zlatníky Ž 20,70 21,02 21,02 1.
Diviacka Nová Ves 17,84 17,71 17,84 2.
Ruskovce Š 14,47 14,71 14,71 3.
Rybany M Š 14,39 14,80 14,80 4.
Veľké Chlievany 18,13 17,72 18,13 3.
Zlatníky Ž Š 19,80 19,62 19,80 3.
Dežerice M Š 16,18 16,14 16,18 5.
Dežerice Ž Š 19,94 19,74 19,94 4.
Oslany Š 16,22 15,13 16,22 6.
Opatovce nad Nitrou Ž 21,09 21,06 21,09 2.
Oslany 18,19 16,85 18,19 4.
Ruskovce Ž Š 21,77 27,20 27,20 5.
Dvorec Ž 21,20 20,78 21,20 3.
Lehota pod Vtáčnikom Ž Š 28,69 30,84 30,84 6.
Svinná Š 14,43 16,67 16,67 7.
Kocúrany Ž 21,79 20,83 21,79 4.
Žitná Radiša Ž 23,55 23,47 23,55 5.
Zlatníky Š 16,70 15,64 16,70 8.
Horná Ves Ž Š 39,88 17,94 39,88 7.
Kocúrany Ž Š * * * 8.
Dvorec Š 16,94 14,91 16,94 9.
Pečeňany Š 16,96 15,70 16,96 10.
Dvorec Ž Š * * * 9.
Podlužany 19,45 18,25 19,45 5.
Poruba 18,13 19,68 19,68 6.
Čierne Kľačany 20,42 20,47 20,47 7.
Borčany Ž 23,94 25,08 25,08 6.
Topoľčianky Š 19,25 19,59 19,59 11.
Trenčianska Turná Ž 29,79 28,02 29,79 7.
Veľké Chlievany Š * * * 12.
Trenčianska Turná 21,27 20,18 21,27 8.
Dolné Naštice M 21,29 20,83 21,29 9.
Dvorec 33,26 33,17 33,26 10.
Solčany 33,28 29,96 33,28 11.
Radošina M 35,92 36,85 36,85 12.
Horná Ves Ž * * * 8.
Opatovce nad Nitrou * * * 13.
Soblahov Š * * * 13.
Čierne Kľačany Š * * * 14.
Kolačno * * * 14.
Radošina M Š * * * 15.

 

VETERÁNI
DHZ Ľ. prúd P.prúd Výsledný čas
Jerichov 22,87 24,46 24,46
Dolné Ozorovce 29,48 27,58 29,48
Krásna Ves 24,67 24,73 24,73
Lehota pod Vtáčnikom 22,21 21,92 22,21