chlapci 8 členné družstvo 1.miesto chlapci 5 členné družstvo 7.miesto výsledky
chlapci 8 členné GOPRO chlapci 5 členné GOPRO výsledky
muži nad 35 rokov muži výsledky
chlapci ml. chlapci st. výsledkyfoto
chlapci 8čl. chlapci 5čl. výsledky

Stránky

Povodeň Drietoma OS KR HaZZ Trenčín oznámilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, pomoc pri...
Zať postihnutého (p. Eduarda Scheryho) p. Roman Balaj telefonicky oznámil veliteľovi DHZO Soblahov...
Na základe rozhodnutia krízového štábu obce Soblahov a odporúčaní pre zmiernenie rizika šírenia...
Oznamovateľ: MPPaZ TN (SPS) Typ udalosti: COVID-19Veliteľ: Mgr. Róbert Balaj Strojník: Milan Rožník...
Slovenská pátracia služba v spolupráci s Mestom Trenčín, Obcou Drietoma, DHZO Drietoma, Obcou...

Stránky

Veľké Chlievany 3.9.2016

PLAMEŇ 2016
DHZ ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas Umiestnenie
Dievčatá 5-členné družstvá
Dvorec 15,96 15,75 15,96 1.
Veľké Uherce "B" 17,24 17,06 17,24 2.
Bojničky 16,98 17,55 17,55 3.
Libichava 17,16 17,57 17,57 4.
Dvorníky 18,57 17,86 18,57 5.
Uhrovec 19,83 17,34 19,83 6.
Zlatníky 25,16 23,79 25,16 7.
Veľké Uherce "A" * * * 8.
Dievčatá 8-členné družstvá
Veľké Uherce 17,29 17,20 17,29 1.
Dvorníky 18,46 17,87 18,46 2.
Zlatníky 20,29 18,75 20,29 3.
Uhrovec 20,66 20,27 20,66 4.
Libichava 22,48 20,32 22,48 5.
Chlapci 5-členné družstvá
Šišov 12,90 11,94 12,90 1.
Soblahov 13,40 12,13 13,40 2.
Zlatníky 13,72 13,79 13,79 3.
Žitná Radiša 15,92 15,94 15,94 4.
Veľké Chlievany 14,43 17,29 17,29 5.
Veľké Uherce 21,03 16,45 21,03 6.
Dvorec 33,77 17,10 33,77 7.
Chlapci 8-členné družstvá
Šišov 14,24 15,07 15,07 1.
Žitná Radiša 15,95 16,99 16,99 2.
Soblahov 18,72 18,01 18,72 3.
Bojničky 18,51 19,31 19,31 4.
Zlatníky 20,11 20,23 20,23 5.
Veľké Uherce 20,32 20,20 20,32 6.

 

DHZ Muži/Ženy Kategória Ľ. prúd P. prúd Výsledný čas Umiestnenie
Zlatníky 17,44 17,22 17,44 1.
Podlužany Š 14,41 14,33 14,41 1.
Poruba Š 14,11 14,62 14,62 2.
Rybany Ž Š 17,34 17,50 17,50 1.
Topoľčianky Ž Š 18,58 18,20 18,58 2.
Zlatníky Ž 20,70 21,02 21,02 1.
Diviacka Nová Ves 17,84 17,71 17,84 2.
Ruskovce Š 14,47 14,71 14,71 3.
Rybany M Š 14,39 14,80 14,80 4.
Veľké Chlievany 18,13 17,72 18,13 3.
Zlatníky Ž Š 19,80 19,62 19,80 3.
Dežerice M Š 16,18 16,14 16,18 5.
Dežerice Ž Š 19,94 19,74 19,94 4.
Oslany Š 16,22 15,13 16,22 6.
Opatovce nad Nitrou Ž 21,09 21,06 21,09 2.
Oslany 18,19 16,85 18,19 4.
Ruskovce Ž Š 21,77 27,20 27,20 5.
Dvorec Ž 21,20 20,78 21,20 3.
Lehota pod Vtáčnikom Ž Š 28,69 30,84 30,84 6.
Svinná Š 14,43 16,67 16,67 7.
Kocúrany Ž 21,79 20,83 21,79 4.
Žitná Radiša Ž 23,55 23,47 23,55 5.
Zlatníky Š 16,70 15,64 16,70 8.
Horná Ves Ž Š 39,88 17,94 39,88 7.
Kocúrany Ž Š * * * 8.
Dvorec Š 16,94 14,91 16,94 9.
Pečeňany Š 16,96 15,70 16,96 10.
Dvorec Ž Š * * * 9.
Podlužany 19,45 18,25 19,45 5.
Poruba 18,13 19,68 19,68 6.
Čierne Kľačany 20,42 20,47 20,47 7.
Borčany Ž 23,94 25,08 25,08 6.
Topoľčianky Š 19,25 19,59 19,59 11.
Trenčianska Turná Ž 29,79 28,02 29,79 7.
Veľké Chlievany Š * * * 12.
Trenčianska Turná 21,27 20,18 21,27 8.
Dolné Naštice M 21,29 20,83 21,29 9.
Dvorec 33,26 33,17 33,26 10.
Solčany 33,28 29,96 33,28 11.
Radošina M 35,92 36,85 36,85 12.
Horná Ves Ž * * * 8.
Opatovce nad Nitrou * * * 13.
Soblahov Š * * * 13.
Čierne Kľačany Š * * * 14.
Kolačno * * * 14.
Radošina M Š * * * 15.

 

VETERÁNI
DHZ Ľ. prúd P.prúd Výsledný čas
Jerichov 22,87 24,46 24,46
Dolné Ozorovce 29,48 27,58 29,48
Krásna Ves 24,67 24,73 24,73
Lehota pod Vtáčnikom 22,21 21,92 22,21