7. ročník hasičskej súťaže MLADÝCH HASIČOV 7 . ROČNÍK HASIČSKEJ SÚŤAŽE „ O PUTOVNÝ POHÁR STAROSTKY...
15. ročník súťaže v hasičskom športe O PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016 LP - 22,57 PP...
28. ročník súťaže hasičských družstiev o Putovný pohár starostu obce Svinná 31.7.2016 LP - 17,31 PP...
GOPRO rozdelovač [60FPS] výsledky

Stránky

Starosta obce Soblahov oznámil telefonicky žiadosť o technický zásah, išlo o likvidáciu následkov...
Operacný dôstojník Mestskej polície Trenčín telefonicky požiadal veliteľa DHZO Soblahov o pomoc pri...
Na podnet veliteľa jednotky DHZO Soblahov Bc. Michala Šedivého a p. S. Skúpej vykonala jednotka dňa...
Na podnet veliteľa jednotky DHZO Soblahov Bc. Michala Šedivého a p. S. Skúpej vykonala jednotka dňa...
  Veliteľ DHZO Soblahov prijal oznámenie o udalosti z OS KR HaZZ Trenčín (kl.150 ). Následne SMS...

Stránky

Veľké Chlievany 3.9.2016

PLAMEŇ 2016
DHZ ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas Umiestnenie
Dievčatá 5-členné družstvá
Dvorec 15,96 15,75 15,96 1.
Veľké Uherce "B" 17,24 17,06 17,24 2.
Bojničky 16,98 17,55 17,55 3.
Libichava 17,16 17,57 17,57 4.
Dvorníky 18,57 17,86 18,57 5.
Uhrovec 19,83 17,34 19,83 6.
Zlatníky 25,16 23,79 25,16 7.
Veľké Uherce "A" * * * 8.
Dievčatá 8-členné družstvá
Veľké Uherce 17,29 17,20 17,29 1.
Dvorníky 18,46 17,87 18,46 2.
Zlatníky 20,29 18,75 20,29 3.
Uhrovec 20,66 20,27 20,66 4.
Libichava 22,48 20,32 22,48 5.
Chlapci 5-členné družstvá
Šišov 12,90 11,94 12,90 1.
Soblahov 13,40 12,13 13,40 2.
Zlatníky 13,72 13,79 13,79 3.
Žitná Radiša 15,92 15,94 15,94 4.
Veľké Chlievany 14,43 17,29 17,29 5.
Veľké Uherce 21,03 16,45 21,03 6.
Dvorec 33,77 17,10 33,77 7.
Chlapci 8-členné družstvá
Šišov 14,24 15,07 15,07 1.
Žitná Radiša 15,95 16,99 16,99 2.
Soblahov 18,72 18,01 18,72 3.
Bojničky 18,51 19,31 19,31 4.
Zlatníky 20,11 20,23 20,23 5.
Veľké Uherce 20,32 20,20 20,32 6.

 

DHZ Muži/Ženy Kategória Ľ. prúd P. prúd Výsledný čas Umiestnenie
Zlatníky 17,44 17,22 17,44 1.
Podlužany Š 14,41 14,33 14,41 1.
Poruba Š 14,11 14,62 14,62 2.
Rybany Ž Š 17,34 17,50 17,50 1.
Topoľčianky Ž Š 18,58 18,20 18,58 2.
Zlatníky Ž 20,70 21,02 21,02 1.
Diviacka Nová Ves 17,84 17,71 17,84 2.
Ruskovce Š 14,47 14,71 14,71 3.
Rybany M Š 14,39 14,80 14,80 4.
Veľké Chlievany 18,13 17,72 18,13 3.
Zlatníky Ž Š 19,80 19,62 19,80 3.
Dežerice M Š 16,18 16,14 16,18 5.
Dežerice Ž Š 19,94 19,74 19,94 4.
Oslany Š 16,22 15,13 16,22 6.
Opatovce nad Nitrou Ž 21,09 21,06 21,09 2.
Oslany 18,19 16,85 18,19 4.
Ruskovce Ž Š 21,77 27,20 27,20 5.
Dvorec Ž 21,20 20,78 21,20 3.
Lehota pod Vtáčnikom Ž Š 28,69 30,84 30,84 6.
Svinná Š 14,43 16,67 16,67 7.
Kocúrany Ž 21,79 20,83 21,79 4.
Žitná Radiša Ž 23,55 23,47 23,55 5.
Zlatníky Š 16,70 15,64 16,70 8.
Horná Ves Ž Š 39,88 17,94 39,88 7.
Kocúrany Ž Š * * * 8.
Dvorec Š 16,94 14,91 16,94 9.
Pečeňany Š 16,96 15,70 16,96 10.
Dvorec Ž Š * * * 9.
Podlužany 19,45 18,25 19,45 5.
Poruba 18,13 19,68 19,68 6.
Čierne Kľačany 20,42 20,47 20,47 7.
Borčany Ž 23,94 25,08 25,08 6.
Topoľčianky Š 19,25 19,59 19,59 11.
Trenčianska Turná Ž 29,79 28,02 29,79 7.
Veľké Chlievany Š * * * 12.
Trenčianska Turná 21,27 20,18 21,27 8.
Dolné Naštice M 21,29 20,83 21,29 9.
Dvorec 33,26 33,17 33,26 10.
Solčany 33,28 29,96 33,28 11.
Radošina M 35,92 36,85 36,85 12.
Horná Ves Ž * * * 8.
Opatovce nad Nitrou * * * 13.
Soblahov Š * * * 13.
Čierne Kľačany Š * * * 14.
Kolačno * * * 14.
Radošina M Š * * * 15.

 

VETERÁNI
DHZ Ľ. prúd P.prúd Výsledný čas
Jerichov 22,87 24,46 24,46
Dolné Ozorovce 29,48 27,58 29,48
Krásna Ves 24,67 24,73 24,73
Lehota pod Vtáčnikom 22,21 21,92 22,21