...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Starosta obce Soblahov na žiadosť rodiny nezvestnej osoby po  telefonickom dohovore s predsedom DHZ...
MsP Trenčín ohlásila veliteľovi DHZO Soblahov žiadosť o súčinnosť pri odstránení rozliateho...
OS KR HaZZ Trenčín vyhlásilo jednotke DHZO Soblahov poplach - dopravná nehoda troch nákladných...
Starosta obce Soblahov vyhlásil jednotke DHZO Soblahov poplach - vytápenie rodinného domu na adrese...
KOS ZZS Trenčín oznámilo veliteľovi jednotky telefonicky udalosť, pomoc osobe s podozrením na...

Stránky

SPRAVA-6-2024

MsP Trenčín ohlásila veliteľovi DHZO Soblahov žiadosť o súčinnosť pri odstránení rozliateho motorového oleja na Západnej ulici v Trenčíne. Veliteľ DHZO Soblahov vyhlásil jednotke poplach pomocou systému Fireport. Na výjazd bola určená technika CAS15 Iveco Daily v počte 1+3. Jazda na miesto udalosti bez závad, bez použitia VRZ. Na mieste udalosti bolo prieskumom zistené, že sa jedná o rozliaty motorový olej z kanistrov v stojisku kontajnerov. Hrozilo vytečenie oleja na blízku vozovku.Hliadka MsP na mieste. Jednotka zachytila únik pomocou sorbčného materiálu a následne vozovku očistila. Zachytené ropné látky a znečistené kanistre boli odovzdané hliadke MsP, ktorá zabezpečila ich likvidáciu. Pri zásahu nedošlo k poškodeniu techniky ani k zraneniu zasahujúcich členov.