...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Starosta obce Soblahov na žiadosť rodiny nezvestnej osoby po  telefonickom dohovore s predsedom DHZ...
MsP Trenčín ohlásila veliteľovi DHZO Soblahov žiadosť o súčinnosť pri odstránení rozliateho...
OS KR HaZZ Trenčín vyhlásilo jednotke DHZO Soblahov poplach - dopravná nehoda troch nákladných...
Starosta obce Soblahov vyhlásil jednotke DHZO Soblahov poplach - vytápenie rodinného domu na adrese...
KOS ZZS Trenčín oznámilo veliteľovi jednotky telefonicky udalosť, pomoc osobe s podozrením na...

Stránky

SPRAVA-5-2024

OS KR HaZZ Trenčín vyhlásilo jednotke DHZO Soblahov poplach - dopravná nehoda troch nákladných vozidiel a jednej dodávky na diaľnici D1 92 km smer ZA. Požiadavka od OS KR HaZZ pre DHZO Soblahov bola zabezpečiť a priviesť na miesto udalosti rozkladacie stany pre tylové zabezpečenie. DHZO Soblahov po naložení troch stanov do vozidla CAS 15 Iveco Daily vyrazila na zásah v počte 1+4. Jazda na miesto udalosti bez závad s použitím VRZ, premávka hustá. Po príjazde na miesto udalosti jednotka na pokyn VZ vyložila a rozložila jeden stan. VZ po komunikácii s OS následne vydal jednotke pokyn o zabezpečenie osvetlovacieho stožiara. Jednotka sa vrátila na základňu, kde naložila osvetlenie a vrátila sa naspäť na miesto udalosti. Jednotka ďalej asistovala PZ pri osvetlovaní miesta udalosti a po zdokumentovaní DN spolupracovala s ostatnými jednotkami na odstránení následkov DN. Na pokyn VZ jednotka zbalila osvetlenie a stan a vrátila sa na základňu. Pri zásahu nedošlo k poškodeniu techniky ani k zraneniu členov DHZO Soblahov.