...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Starosta obce Soblahov na žiadosť rodiny nezvestnej osoby po  telefonickom dohovore s predsedom DHZ...
OS KR HaZZ Trenčín vyhlásilo jednotke DHZO Soblahov poplach - dopravná nehoda troch nákladných...
KOS ZZS Trenčín oznámilo veliteľovi jednotky telefonicky udalosť, pomoc osobe s podozrením na...
Obyvateľ obce Soblahov ohlásil veliteľovi jednotky DHZO Soblahov udalosť - rozliaty olej po poruche...

Stránky

sprava-41-2020

Starosta obce Soblahov Marian Hudec oznámili veliteľovi DHZO udalosť, zaplavenie komunikácie v obci Soblahov na viacerých miestach. Vozovka bola znečistená od blata po daždi . Výjazd k udalosti bol vykonaný po skončení výjazdu č:40/2020. Na výjazd bola určená technika T815 1+3. Jazda na miesto udalosti prebehla bez závad , spojenie s OS KR HaZZ TN pomocou súkromného mobilného telefónu. Po príjazde na miesto zásahu, VZ rozhodol o nasadení techniky T815 a za pomoci lišty bola cesta umývaná. Hrubé nánosy blata boli zoškrabané lopatou. Počas celého zásahu bola premávka riadená  členmi DHZO. Spojenie na zásahu prostredníctvom Rdst na kanáli 4. Po očistení vozovky, doplnení vody do vozidla T815, a ošetrení techniky a prostriedkov sa jednotka vrátila na základňu. Pri zásahu bolo použitých 24000l vody. Pri zásahu nedošlo k poškodeniu prostriedkov ani techniky. Pri zásahu sa nik nezranil. Zo zásahu bola vyhotovená fotodokumentácia.