...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Starosta obce Soblahov na žiadosť rodiny nezvestnej osoby po  telefonickom dohovore s predsedom DHZ...
MsP Trenčín ohlásila veliteľovi DHZO Soblahov žiadosť o súčinnosť pri odstránení rozliateho...
OS KR HaZZ Trenčín vyhlásilo jednotke DHZO Soblahov poplach - dopravná nehoda troch nákladných...
Starosta obce Soblahov vyhlásil jednotke DHZO Soblahov poplach - vytápenie rodinného domu na adrese...
KOS ZZS Trenčín oznámilo veliteľovi jednotky telefonicky udalosť, pomoc osobe s podozrením na...

Stránky

SPRAVA-4-2024

Starosta obce Soblahov vyhlásil jednotke DHZO Soblahov poplach - vytápenie rodinného domu na adrese Soblahov 588. Jednotka DHZO Soblahov vykonala výjazd s technikou CAS15 Iveco Daily 1+3. Jazda na miesto udalosti bez závad, spojenie s OS KR HaZZ pomocou mobilného telefónu, vozovka suchá, cca 18°. Prieskumom bolo zistené, že v pivničných priestoroch RD došlo k poškodaniu vodovodného potrubia. Pred príchodom jednotky na miesto udalosti bol majiteľom uzatvorený HUV a odstavená elektrická energia. Na podlahe sa nachádzala vrstva vody cca 5cm. Bežnými prostriedkami nebolo možné vodu odčerpať. VZ rozhodol o dovoze malého ponorného čerpadla. Ani s jeho pomocou nebolo možné vodu z priestorov odčerpať, vzhľadom na nízku hladinu vody. Po poučení majiteľa domu sa jednotka na pokyn VZ vrátila na základňu.