...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Rozhodli ste sa darovať vaše 2% z daní pre nás. Percentá, ktoré venujete pre Dobrovoľný hasičský...
KOS ZZS Trenčín oznámilo telefonicky valiteľovi DHZO Soblahov udalosť išlo o zdravotnícku pomoc s...
Jednotka DHZO Soblahov vykonala na základe plánu zdokonaľovacej prípravy výcvik členov. Výcvik bol...
KOS ZZS Trenčín nahlásilo telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, prvá predlekárska pomoc...

Stránky

sprava-38-2020

KOS ZZS Trenčín telefonicky oznámilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, žiadosť o poskytnutie prvej predlekárskej pomoci a KPR za pomoci automatického externého defibrilátora v Soblahove č.d: 838. Veliteľ vyhlásil poplach členom DHZO pomocou sms notifikácie.Na výjazd bolo určené vozidlo Iveco Daily 1+2. Spojenie s OS KR HaZZ TN prostedníctvom súkromného mobilného telefónu. Po príchode na ohlásenom mieste sa nachádzala postihnutá osoba a prebiehala laická KPR asistovaná po telefóne operátorom KOS zdravotnej služby. Počas príjazdu na miesto udalosti sa dostavila na miesto aj posádka RLP. Okamžite bola prebraná KPR. Lekár ukončil KPR z dôvodu odobratej anamnézy pacienta a viditeľných posmrtných znamení. Členovia DHZO sa na príkaz VZ vrátili na svoju základňu. Pri zádahu nebol použitý prístroj AED. Pri zásahu nedošlo k zraneniu zasahujúcich a ani k poškodeniu techniky.  Postihnutá osoba: Júlis Berith nar. 7.5.1964 bytom Soblahov 838.