...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Dňa 10.6.2017 sa súťažné družstvo dorastencov zúčastnilo okresnej súťaže v Dobrej a v súčte časov z...

Stránky

Na základe telefonického rozhovoru zo dňa 16.10.2020 s pani. Škorocovou, riaditeľkou základnej...
Dcára majiteľa rodinného domu č: 396 v  obci Soblahov oznámila veliteľovi DHZO udalosť, zaplavenie...
Starosta obce Soblahov oznámili veliteľovi DHZO udalosť, zaplavenie pivnice rodinného domu Soblahov...
Občnia obce Soblahov oznámili veliteľovi DHZO udalosť, zaplavenie príjazdovej komunikácie do obce...
Starosta obce Soblahov oznámil telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, vytápanie novostavby...

Stránky

sprava-17-2020

Veliteľ DHZO Soblahov prijal oznámenie o udalosti z OS KR HaZZ Trenčín (kl.150 ). Následne SMS notifikáciou vyhlásil jednotke DHZO poplach - požiar chata pod ostrým vrchom. Jednotka vyrazila z HZ v počte 1+4 s technikou Iveco CAS 15, .  Po príjazde jednotky DHZO Soblahov na miesto udalosti ohlásil veliteľ jednotky príjazd veliteľovi zásahu a následne čakal na ďalšie pokyny. Nakoľko sa v tom čase bol požiar zlikvidovný  (požiar elektromotora), nebola potrebná asistencia DHZO. Vykonávalo sa odvetranie  a monitoring. Veliteľ zásahu nariadil jednotke DHZO návrat na základňu. Počas jazdy na miesto udalosti bolo na vozidle použité VRZ. Vozovka bola suchá, teplota vzduchu 26 stupňov Celzia.  Návrat jednotky bol o 9,46 hod. Technika bola riadne zagarážovaná, vecné prostriedky a osobné ochranné prostriedky boli ošetrené a pripravené na zásah. Počas zásahu nedošlo k žiadnym zraneniam.