...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Rozhodli ste sa darovať vaše 2% z daní pre nás. Percentá, ktoré venujete pre Dobrovoľný hasičský...
Veliteľovi DHZO Soblahov bola osobne nahlásená udalosť, spadnutý strom do miestneho potoka. Strom...
OS KR HaZZ Trenčín ohlásil jednotke DHZO Soblahov udalosť - taktické cvičenie, požiar SOŠ letecko...
Úspešný projekt roku 2023. Zakúpenie pracovnej obuvi a termoprádla pre členov nášho zboru. ,,...
KOS ZZS Trenčín oznámilo telefonicky valiteľovi DHZO Soblahov udalosť išlo o zdravotnícku pomoc s...

Stránky

sprava-17-2020

Veliteľ DHZO Soblahov prijal oznámenie o udalosti z OS KR HaZZ Trenčín (kl.150 ). Následne SMS notifikáciou vyhlásil jednotke DHZO poplach - požiar chata pod ostrým vrchom. Jednotka vyrazila z HZ v počte 1+4 s technikou Iveco CAS 15, .  Po príjazde jednotky DHZO Soblahov na miesto udalosti ohlásil veliteľ jednotky príjazd veliteľovi zásahu a následne čakal na ďalšie pokyny. Nakoľko sa v tom čase bol požiar zlikvidovný  (požiar elektromotora), nebola potrebná asistencia DHZO. Vykonávalo sa odvetranie  a monitoring. Veliteľ zásahu nariadil jednotke DHZO návrat na základňu. Počas jazdy na miesto udalosti bolo na vozidle použité VRZ. Vozovka bola suchá, teplota vzduchu 26 stupňov Celzia.  Návrat jednotky bol o 9,46 hod. Technika bola riadne zagarážovaná, vecné prostriedky a osobné ochranné prostriedky boli ošetrené a pripravené na zásah. Počas zásahu nedošlo k žiadnym zraneniam.