...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Starosta obce Soblahov na žiadosť rodiny nezvestnej osoby po  telefonickom dohovore s predsedom DHZ...
MsP Trenčín ohlásila veliteľovi DHZO Soblahov žiadosť o súčinnosť pri odstránení rozliateho...
OS KR HaZZ Trenčín vyhlásilo jednotke DHZO Soblahov poplach - dopravná nehoda troch nákladných...
Starosta obce Soblahov vyhlásil jednotke DHZO Soblahov poplach - vytápenie rodinného domu na adrese...
KOS ZZS Trenčín oznámilo veliteľovi jednotky telefonicky udalosť, pomoc osobe s podozrením na...

Stránky

sprava-13-2023

Starosta obce Soblahov na žiadosť rodiny nezvestnej osoby po  telefonickom dohovore s predsedom DHZ Soblahov - veliteľom družstva DHZO Soblahov Mgr. Lukášom Betákom nariadil zvolať jednotku DHZO na pátranie. Jednotke bol vyhlásený poplach SMS notifikáciou (zraz na hasičskej zbrojnici)a tá sa  v zložení 1 +11, vozidlo Iveco Daily + technika Slovenskej pátracej služby zúčastnila na pátraní po nezvestnom občanovi Jozefovi H. v smere  Dúbravky (Rozhľadňa) . Po krátkom čase pátrania bola členom DHZO zaslaná informácia od Slovenskej pátracej služby , že nezvestná osoba bola nájdená a pátranie je ukončené.  V čase 21,25 bola jednotka z pátrania odvolaná a odoslaná na základňu. Jednotka sa vrátila na základňu v čase o 21,30 hod. Počas zásahu boli použité prostriedky spojovacej služby - rádiostanice kanál č. 4. a ručné svietidlá . Teplota vzduchu 10 st. Celzia, vozovka suchá, polooblačno. Počas pátrania nikto zo zúčastnených neutrpel žiadne zranenie. Technika, ani vecné prostriedky neboli poškodené.