...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Dňa 10.6.2017 sa súťažné družstvo dorastencov zúčastnilo okresnej súťaže v Dobrej a v súčte časov z...

Stránky

Na podnet veliteľa jednotky DHZO Soblahov Bc. Michala Šedivého a p. S. Skúpej vykonala jednotka dňa...
  Veliteľ DHZO Soblahov prijal oznámenie o udalosti z OS KR HaZZ Trenčín (kl.150 ). Následne SMS...
Povodeň Drietoma OS KR HaZZ Trenčín oznámilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, pomoc pri...
Zať postihnutého (p. Eduarda Scheryho) p. Roman Balaj telefonicky oznámil veliteľovi DHZO Soblahov...
Na základe rozhodnutia krízového štábu obce Soblahov a odporúčaní pre zmiernenie rizika šírenia...

Stránky

Dolné Ozorovce 8.7.2017

X. ročník súťaže mladých hasičov o putovný pohár Memoriál Viliama Peťovského

Chlapci 5-členní
P.č. DHZ Ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas
1 Zlatníky 14,64 14,57 14,64
2 Lehota pod Vtáčnikom 14,94 14,86 14,94
3 Kanianka 14,69 17,64 17,64
4 Soblahov 15,84 17,87 17,87
5 Uhrovec 18,49 17,93 18,49
6 Dvorec 15,45 18,62 18,62
7 Radošina 21,31 22,77 22,77
8 Veľké Uherce 23,41 24,85 24,85
9 Uhrovec 31,91 45,80 45,80
10 Chudá Lehota
11 Bystričany D D D
         
Chlapci 8-členní
P.č. DHZ Ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas
1 Chudá Lehota 16,45 15,81 16,45
2 Zlatníky 21,70 20,54 21,70
3 Podlužany 23,06 21,19 23,06
4 Radošina 25,85 23,50 25,85
5 Veľké Uherce 26,86 26,31 26,86
6 Lehota pod Vtáčnikom 30,84 28,78 30,84
7 Soblahov 36,71 13,77 36,71
8 Bystričany D D D
9 Kanianka D D D
         
Dievčatá 5-členné
P.č. DHZ Ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas
1 Dvorec 14,43 15,11 15,11
2 Libichava 16,01 15,14 16,01
3 Bánovce nad Bebravou 17,22 18,30 18,30
4 Uhrovec 23,39 17,00 23,39
5 Horná Ves 26,52 28,48 28,48
6 Radošina 23,81 29,13 29,13
7 Veľké Uherce 18,81 29,37 29,37
8 Chudá Lehota 44,68 52,96 52,96
         
Dievčatá 8-členné
P.č. DHZ Ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas
1 Horná Ves 20,20 19,70 20,20
2 Libichava 20,22 19,52 20,22
3 Veľké Uherce 20,22 20,43 20,43
4 Uhrovec 48,99 48,68 48,99