Dňa 27.2.2016 sa v obci Svinná  uskutočnila súťaž pre deti z hasičských krúžkov pod názvom X-boj...
V sobotu 10.10.2015 sa konalo v Dolných Motešiciach jesenné kolo hry plameň "branný pretek"....
Dňa  5. septembra sme v našej obci privítali podpredsedu vlády a ministra vnútra SR JUDr.  Roberta...
Dňa 7.6.2014 sa v Trenčianských Stankovciach konala Okresná súťaž "Plameň" Zúčastnilo sa na nej 13...
Dňa 2. mája 2014 prijal pri príležitosti sviatku svätého Floriána delegáciu trinástich dobrovoľných...

Stránky

                                           ...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Dňa 10.6.2017 sa súťažné družstvo dorastencov zúčastnilo okresnej súťaže v Dobrej a v súčte časov z...

Stránky

Veľké Chlievany 3.9.2016

PLAMEŇ 2016
DHZ ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas Umiestnenie
Dievčatá 5-členné družstvá
Dvorec 15,96 15,75 15,96 1.
Veľké Uherce "B" 17,24 17,06 17,24 2.
Bojničky 16,98 17,55 17,55 3.
Libichava 17,16 17,57 17,57 4.
Dvorníky 18,57 17,86 18,57 5.
Uhrovec 19,83 17,34 19,83 6.
Zlatníky 25,16 23,79 25,16 7.
Veľké Uherce "A" * * * 8.
Dievčatá 8-členné družstvá
Veľké Uherce 17,29 17,20 17,29 1.
Dvorníky 18,46 17,87 18,46 2.
Zlatníky 20,29 18,75 20,29 3.
Uhrovec 20,66 20,27 20,66 4.
Libichava 22,48 20,32 22,48 5.
Chlapci 5-členné družstvá
Šišov 12,90 11,94 12,90 1.
Soblahov 13,40 12,13 13,40 2.
Zlatníky 13,72 13,79 13,79 3.
Žitná Radiša 15,92 15,94 15,94 4.
Veľké Chlievany 14,43 17,29 17,29 5.
Veľké Uherce 21,03 16,45 21,03 6.
Dvorec 33,77 17,10 33,77 7.
Chlapci 8-členné družstvá
Šišov 14,24 15,07 15,07 1.
Žitná Radiša 15,95 16,99 16,99 2.
Soblahov 18,72 18,01 18,72 3.
Bojničky 18,51 19,31 19,31 4.
Zlatníky 20,11 20,23 20,23 5.
Veľké Uherce 20,32 20,20 20,32 6.

 

DHZ Muži/Ženy Kategória Ľ. prúd P. prúd Výsledný čas Umiestnenie
Zlatníky 17,44 17,22 17,44 1.
Podlužany Š 14,41 14,33 14,41 1.
Poruba Š 14,11 14,62 14,62 2.
Rybany Ž Š 17,34 17,50 17,50 1.
Topoľčianky Ž Š 18,58 18,20 18,58 2.
Zlatníky Ž 20,70 21,02 21,02 1.
Diviacka Nová Ves 17,84 17,71 17,84 2.
Ruskovce Š 14,47 14,71 14,71 3.
Rybany M Š 14,39 14,80 14,80 4.
Veľké Chlievany 18,13 17,72 18,13 3.
Zlatníky Ž Š 19,80 19,62 19,80 3.
Dežerice M Š 16,18 16,14 16,18 5.
Dežerice Ž Š 19,94 19,74 19,94 4.
Oslany Š 16,22 15,13 16,22 6.
Opatovce nad Nitrou Ž 21,09 21,06 21,09 2.
Oslany 18,19 16,85 18,19 4.
Ruskovce Ž Š 21,77 27,20 27,20 5.
Dvorec Ž 21,20 20,78 21,20 3.
Lehota pod Vtáčnikom Ž Š 28,69 30,84 30,84 6.
Svinná Š 14,43 16,67 16,67 7.
Kocúrany Ž 21,79 20,83 21,79 4.
Žitná Radiša Ž 23,55 23,47 23,55 5.
Zlatníky Š 16,70 15,64 16,70 8.
Horná Ves Ž Š 39,88 17,94 39,88 7.
Kocúrany Ž Š * * * 8.
Dvorec Š 16,94 14,91 16,94 9.
Pečeňany Š 16,96 15,70 16,96 10.
Dvorec Ž Š * * * 9.
Podlužany 19,45 18,25 19,45 5.
Poruba 18,13 19,68 19,68 6.
Čierne Kľačany 20,42 20,47 20,47 7.
Borčany Ž 23,94 25,08 25,08 6.
Topoľčianky Š 19,25 19,59 19,59 11.
Trenčianska Turná Ž 29,79 28,02 29,79 7.
Veľké Chlievany Š * * * 12.
Trenčianska Turná 21,27 20,18 21,27 8.
Dolné Naštice M 21,29 20,83 21,29 9.
Dvorec 33,26 33,17 33,26 10.
Solčany 33,28 29,96 33,28 11.
Radošina M 35,92 36,85 36,85 12.
Horná Ves Ž * * * 8.
Opatovce nad Nitrou * * * 13.
Soblahov Š * * * 13.
Čierne Kľačany Š * * * 14.
Kolačno * * * 14.
Radošina M Š * * * 15.

 

VETERÁNI
DHZ Ľ. prúd P.prúd Výsledný čas
Jerichov 22,87 24,46 24,46
Dolné Ozorovce 29,48 27,58 29,48
Krásna Ves 24,67 24,73 24,73
Lehota pod Vtáčnikom 22,21 21,92 22,21