Dňa 27.2.2016 sa v obci Svinná  uskutočnila súťaž pre deti z hasičských krúžkov pod názvom X-boj...
V sobotu 10.10.2015 sa konalo v Dolných Motešiciach jesenné kolo hry plameň "branný pretek"....
Dňa  5. septembra sme v našej obci privítali podpredsedu vlády a ministra vnútra SR JUDr.  Roberta...
Dňa 7.6.2014 sa v Trenčianských Stankovciach konala Okresná súťaž "Plameň" Zúčastnilo sa na nej 13...
Dňa 2. mája 2014 prijal pri príležitosti sviatku svätého Floriána delegáciu trinástich dobrovoľných...

Stránky

                                           ...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Dňa 10.6.2017 sa súťažné družstvo dorastencov zúčastnilo okresnej súťaže v Dobrej a v súčte časov z...

Stránky

Dolné Ozorovce 8.7.2017

X. ročník súťaže mladých hasičov o putovný pohár Memoriál Viliama Peťovského

Chlapci 5-členní
P.č. DHZ Ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas
1 Zlatníky 14,64 14,57 14,64
2 Lehota pod Vtáčnikom 14,94 14,86 14,94
3 Kanianka 14,69 17,64 17,64
4 Soblahov 15,84 17,87 17,87
5 Uhrovec 18,49 17,93 18,49
6 Dvorec 15,45 18,62 18,62
7 Radošina 21,31 22,77 22,77
8 Veľké Uherce 23,41 24,85 24,85
9 Uhrovec 31,91 45,80 45,80
10 Chudá Lehota
11 Bystričany D D D
         
Chlapci 8-členní
P.č. DHZ Ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas
1 Chudá Lehota 16,45 15,81 16,45
2 Zlatníky 21,70 20,54 21,70
3 Podlužany 23,06 21,19 23,06
4 Radošina 25,85 23,50 25,85
5 Veľké Uherce 26,86 26,31 26,86
6 Lehota pod Vtáčnikom 30,84 28,78 30,84
7 Soblahov 36,71 13,77 36,71
8 Bystričany D D D
9 Kanianka D D D
         
Dievčatá 5-členné
P.č. DHZ Ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas
1 Dvorec 14,43 15,11 15,11
2 Libichava 16,01 15,14 16,01
3 Bánovce nad Bebravou 17,22 18,30 18,30
4 Uhrovec 23,39 17,00 23,39
5 Horná Ves 26,52 28,48 28,48
6 Radošina 23,81 29,13 29,13
7 Veľké Uherce 18,81 29,37 29,37
8 Chudá Lehota 44,68 52,96 52,96
         
Dievčatá 8-členné
P.č. DHZ Ľavý prúd Pravý prúd Výsledný čas
1 Horná Ves 20,20 19,70 20,20
2 Libichava 20,22 19,52 20,22
3 Veľké Uherce 20,22 20,43 20,43
4 Uhrovec 48,99 48,68 48,99